TRENERZY


SEKCJA 
LEKKIEJ ATLETYKI

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@biegigrodzisk.pl

2. KAMIL KASTA.

trener.2@biegigrodzisk.pl

SEKCJA 
TRIATHLONU

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@biegigrodzisk.pl

2. PIOTR SĘCZEK.

trener.3@biegigrodzisk.pl

SEKCJA 
NORDIC WALKING

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@biegigrodzisk.pl

WOJCIECH CYNOWSKI. 46 lat.

Uprawiane w przeszłości dyscypliny: piłka nożna, lekka atletyka – 10-bój (100 m, 400 m, 1500 m, 110 m ppł, skok w dal, skok wzwyż, skok o tyczce, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem), wielobój służb mundurowych – 5-bój (strzelanie, pływanie - 300 m, skok w dal, pchnięcie kulą, bieg na przełaj - 3000 m).
Kluby Sportowe: POGOŃ Grodzisk Mazowiecki, GWARDIA Warszawa, AZS-AWF Warszawa, BIEGI Grodzisk Mazowiecki.
Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski, uczestnik zawodów międzynarodowych, w tym Mistrzostw Świata. Wielokrotny medalista, w tym Mistrzostw Polski.

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Przygodę ze sportem zaczął od piłki nożnej w Pogoni Grodzisk Maz., jako kapitan drużyny trenowanej przez ś.p. Kazimierza Drygalskiego - pierwszego trenera Grzegorza Laty. Po śmierci trenera odszedł z Pogoni Grodzisk Maz. i rozpoczął uprawianie lekkiej atletyki, najpierw w Gwardii Warszawa, a następnie w AZS-AWF Warszawa, gdzie trenował i startował z najlepszymi zawodnikami w kraju. Ze względów rodzinnych zakończył przedwcześnie karierę. Następnie rozpoczął i uprawiał wielobój służb mundurowych, do czasu organizowania zawodów w tej dyscyplinie. Obecnie, od początku 2013 roku, uprawia sport wyłącznie rekreacyjnie. Inicjator wspólnego biegania w Grodzisku Mazowieckim i założenia Klubu Sportowego BIEGI Grodzisk Mazowiecki z Sekcjami Lekkiej Atletyki, Triathlonu i Nordic Walking. 

KAMIL KASTA. 35 lat.

Przez większość swojego życia związany ze sportem i aktywnością ruchową. Wiele lat trenował z sukcesami lekkoatletykę, najpierw jako zawodnik LKS Olymp Błonie, a następnie AZS AWF Warszawa. Dziesięcioboista, medalista mistrzostw Polski w skoku w dal, biegu na 110 m ppł. oraz 60 m ppł. Ukończył Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki na kierunku wychowanie fizyczne. Od 2004 r. posiada tytuł instruktora sportu - lekkoatletyka.

W Klubie BIEGI Grodzisk Mazowiecki od 2018 roku.

PIOTR SĘCZEK. 45 lat.

Instruktor pływania z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pierwszy trener późniejszej mistrzyni Polski w pływaniu stylem klasycznym, Justyny Kasperuk. Z wykształcenia terapeuta zajęciowy, z praktyką w pracy z niepełnosprawnymi, ostatnio także z dziećmi autystycznymi w wodzie.

Uprawiane od lat dyscypliny to triathlon i biegi długodystansowe (maratony). Ostatnio zafascynowany SwimRunem – pochodzącą ze Skandynawii nową konkurencją w sportach wytrzymałościowych.

W Klubie BIEGI Grodzisk Mazowiecki jest od 2018 roku.

WIĘCEJ MATERIAŁÓW NA STRONIE: