TRENERZY


SEKCJA 
LEKKIEJ ATLETYKI

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@biegigrodzisk.pl

SEKCJA 
TRIATHLONU

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@biegigrodzisk.pl

2. PIOTR SĘCZEK.

trener.3@biegigrodzisk.pl

SEKCJA 
NORDIC WALKING

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@biegigrodzisk.pl

2. MARTA WIDALSKA.

trener.4@biegigrodzisk.pl

WOJCIECH CYNOWSKI. 47 lat.

Uprawiane w przeszłości dyscypliny: piłka nożna, lekka atletyka – 10-bój (100 m, 400 m, 1500 m, 110 m ppł, skok w dal, skok wzwyż, skok o tyczce, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem), wielobój służb mundurowych – 5-bój (strzelanie, pływanie - 300 m, skok w dal, pchnięcie kulą, bieg na przełaj - 3000 m).
Kluby Sportowe: POGOŃ Grodzisk Mazowiecki, GWARDIA Warszawa, AZS-AWF Warszawa, LIDER Grodzisk Mazowiecki.
Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski, uczestnik zawodów międzynarodowych, w tym Mistrzostw Świata. Wielokrotny medalista, w tym Mistrzostw Polski.

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Przygodę ze sportem zaczął od piłki nożnej w Pogoni Grodzisk Maz., jako kapitan drużyny trenowanej przez ś.p. Kazimierza Drygalskiego - pierwszego trenera Grzegorza Laty. Po śmierci trenera odszedł z Pogoni Grodzisk Maz. i rozpoczął uprawianie lekkiej atletyki, najpierw w Gwardii Warszawa, a następnie w AZS-AWF Warszawa, gdzie trenował i startował z najlepszymi zawodnikami w kraju. Ze względów rodzinnych zakończył przedwcześnie karierę. Następnie rozpoczął i uprawiał wielobój służb mundurowych, do czasu organizowania zawodów w tej dyscyplinie. Obecnie, od początku 2013 roku, uprawia sport wyłącznie rekreacyjnie. Inicjator wspólnego biegania w Grodzisku Mazowieckim i założenia Klubu Sportowego LIDER Grodzisk Mazowiecki z Sekcjami Lekkiej Atletyki, Triathlonu, Nartorolek i Nordic Walking. 

PIOTR SĘCZEK. 45 lat.

Instruktor pływania z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pierwszy trener późniejszej mistrzyni Polski w pływaniu stylem klasycznym, Justyny Kasperuk. Z wykształcenia terapeuta zajęciowy, z praktyką w pracy z niepełnosprawnymi, ostatnio także z dziećmi autystycznymi w wodzie.

Uprawiane od lat dyscypliny to triathlon i biegi długodystansowe (maratony). Ostatnio zafascynowany SwimRunem – pochodzącą ze Skandynawii nową konkurencją w sportach wytrzymałościowych.

W Klubie LIDER Grodzisk Mazowiecki jest od 2018 roku.

MARTA WIDALSKA.

Na codzień mama nastolatki i pracownik służby zdrowia. Kocha podróże, ludzi, dobrą kuchnię, góry, muzykę i tatuaże. Sport to Jej pasja i nie potrafi bez niego żyć. Biega, uprawia lekką atletykę, chodzi po górach, prowadzi zajęcia fit.

Instruktor Pilates I i II stopnia oraz pracy w grupach zwiększonego ryzyka; zdrowy kręgosłup, ćwiczenia po porodzie, praca z seniorem. Instruktor Nordic Walking. Instruktor stretchingu. 
Posiada wiele certyfikatów i dyplomów po ukończonych kursach z zakresu - anatomii i fizjologii oraz stretchingu. Cały czas stara się podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia.

W Klubie LIDER Grodzisk Mazowiecki jest od 2017 roku.