ZARZĄDKADENCJA 
2019 - 2022

Wojciech Cynowski  -  PREZES

prezes@biegigrodzisk.pl

Beata Kalista-Łebek - WICEPREZES DS. FINANSOWYCH

skarbnik@biegigrodzisk.pl

Marek Gronkiewicz - WICEPREZES DS. ORGANIZACYJNYCH

sport@biegigrodzisk.pl

PREZES - WOJCIECH CYNOWSKI. 46 lat. 

Uprawiane w przeszłości dyscypliny: piłka nożna, lekka atletyka – 10-bój (100 m, 400 m, 1500 m, 110 m ppł, skok w dal, skok wzwyż, skok o tyczce, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem), wielobój służb mundurowych – 5-bój (strzelanie, pływanie - 300 m, skok w dal, pchnięcie kulą, bieg na przełaj - 3000 m).
Kluby Sportowe: POGOŃ Grodzisk Mazowiecki, GWARDIA Warszawa, AZS-AWF Warszawa, LIDER Grodzisk Mazowiecki.
Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski, uczestnik zawodów międzynarodowych, w tym Mistrzostw Świata. Wielokrotny medalista, w tym Mistrzostw Polski.

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Przygodę ze sportem zaczął od piłki nożnej w Pogoni Grodzisk Maz., jako kapitan drużyny trenowanej przez ś.p. Kazimierza Drygalskiego - pierwszego trenera Grzegorza Laty. Po śmierci trenera odszedł z Pogoni Grodzisk Maz. i rozpoczął uprawianie lekkiej atletyki, najpierw w Gwardii Warszawa, a następnie w AZS-AWF Warszawa, gdzie trenował i startował z najlepszymi zawodnikami w kraju. Ze względów rodzinnych zakończył przedwcześnie karierę. Następnie rozpoczął i uprawiał wielobój służb mundurowych, do czasu organizowania zawodów w tej dyscyplinie. Obecnie, od początku 2013 roku, uprawia sport wyłącznie rekreacyjnie. Inicjator wspólnego biegania w Grodzisku Mazowieckim i założenia Klubu Sportowego LIDER Grodzisk Mazowiecki z Sekcjami Lekkiej Atletyki, Triathlonu, Nordic Walking i Nartorolek

WICEPREZES DS. FINANSOWYCH - BEATA KALISTA - ŁEBEK.

Od najmłodszych lat miała styczność ze sportem. 

W szkole podstawowej uczestniczyła w turniejach koszykówki, uprawiała lekkoatletykę: 4-bój (bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m), rzut oszczepem, pchnięcie kulą, sztafety, biegi przełajowe. 

W szkole średniej startowała w ogólnopolskich zawodach sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze” (test sprawnościowy, rzut granatem do celu, strzelanie, bieg, podtrzymywanie życia – pierwsza pomoc przedmedyczna). 

Impulsem do powrotu do uprawiania lekkoatletyki była jej córka, która podzieliła jej zamiłowania do tej dyscypliny. Od 2017 r. razem z córką trenują w Klubie Sportowym LIDER Grodzisk Mazowiecki. 

WICEPREZES DS. ORGANIZACYJNYCH - MAREK GRONKIEWICZ. 51 lat.

Prywatnie wielki miłośnik sportu, przygód oraz łona natury.

Szczególną frajdę sprawia mu pomoc i kibicowanie dzieciom z Klubu we wszystkich zawodach sportowych.
Od września 2016 roku sam czynnie uprawia lekkoatletykę w Klubie Sportowym LIDER Grodzisk Mazowiecki.

„Nigdy nie przypuszczałem, że w tym wieku można spełniać dziecięce marzenia startując w zawodach lekkoatletycznych”.